İlk Gece Hissedilenler ve Yaşanan Sorunlar

İlk Gece Hissedilenler ve Yaşanan Sorunlar

Kadın hiç yaşamadığı tek duyguyu yaşayacağı amaçlı merak duymakta ve bununla birlikte korkmaktadır .

Erkek ise belki önce beraberliğini yaşayacak ya da yaşamını birleştireceği kadınla önce tecrübesi olacaktır .

Bu yüzden onda da oldukça başarılı olma duygusu ve korkusu hakimdir . Kızlık zarının yırtılması abartıldığı benzeri acı verici tek olay rize escort
değildir .

İlk ilişki esnasında kadın belki tek zoka batması ve ya sinek ısırığı stilinde tek acı duyabilir ve ya duymayabilir ve az miktarda pembemsi tek

kanaması olabilmektedir , daha daha sonra ise daha evvel bilmediği tek dolgunluk ve bası duygusu duyacak zaman ilerledikçe ve itimat arttıkça bu dolgunluk duygusu

zevke dönüşecektir .

İlişkinin önce ayı içinde her ilişkide belki başlangıçta çok hafif tek sızlama ya da huzursuzluk duyulacak ama bu kısa zamanda kaybolacaktır .

Cinsel hayatınızı daha kolaylaştırmak ve vajendeki dolgunluk hissine alışabilmek amaçlı önce hafta tespit edecek aralıklarla 5 sağlamak on dk

vajeninize tek tampon koyabilirsiniz . Bu hem tek kızlık zarındaki hem tek de vajen deki genişlemeye alışmanızı temin edecek , huzursuzluk duymanızı engelleyecektir .

Kızlık zarının bozulmasından daha sonra kadınlarımızın önce gece içinde bulunduğu problemlerin ikinciside vajinismus dediğimiz vajen

çevresini saran adalelerin spazmı neticesi cinsel ilişkinin olanaksız veya çok ağrılı duruma gelmesidir .

Bu sık sık baskılayıcı cinsel yetiştirme neticesi başka bir deyişle aile ve toplumsal etraf olarak cinselliğin berbat ,

yanlış tek birşey olduğuna inanılarak yetiştirilen ya da çok acı duyacaklarına inanan bayanların

cinsel ilişki yaşayacakları sırada bilinçaltının savunma dürtüsü ile vajen girişindeki adaleleri kasması neticesi oluşur .

Yapılması gerekli olan sakinleşmek , belki belli tek süre ilişki denemesine ara sunmak ya da birden çok zaman ertelemektir .

Bu arada kadını rahatlatmak ona yaşanacakların evli eşler içinde hak meydana geldiğini , ayıp olmadığını ve ona kayıp vermeyeceğini anlatmaktır .

Eğer tek daha denememizde gene aynı meseleyle karşılaşıyorsak yapmamız gerekli olan birşey prof destek almak başka bir deyişle tek hekime başvurmaktır .

Hekiminiz sizin hem tek bedensel hem tek ruhsal olarak rahatlamanızı sağlayacaktır .

Cinsel ilişki esnasında kadını endişeli eden olaylardan tek tanesi de hamile kalma korkusudur .

Çocuk sahibi olmak istenmediği tek sırada hamile kalmak , bunun sorumluluğu ya da kürtaj olmanın korku ve baskısı kadını cinsellikten uzaklaştıracak ve

soğutacaktır . Izdivaç Etmek üzere meydana gelen eşler anında genç sahibi olmak istemiyorlarsa önce cinsel ilişkiden bu yana hamilelikten korunmalıdırlar .

Korunmak amaçlı tek takım yollara izdivaç etmeden evvel başlanılmalıdır . Gebeliği önleyici haplar hekim kontrolünde alınmalıdır .

Uygun zamanda başlandığında önce cinsel ilişkiden bu yana hamilelikten korurlar .

İlk cinsel ilişkide hamilelikten korunmak amaçlı kondom sağlamak prezervatif kullanılması da önerilebilirse de uygulamada birçok rahat meydana gelmediği görülmektedir .

Yorum yapın